مدیرعامل پرشین بلاگ بازداشت شد ( + توضیح گروه پرشین بلاگ )

 

مديرعامل سايت اينترنتي پرشین بلاگ به علت ارتباط احتمالی با پرونده ناپديد شدن "عليرضا عسگری" ، نظامی بازنشسته ایران که هم اکنون در خارج به سر می برد بازداشت شد.

یک منبع مطلع با اعلام این خبر افزود، مأموران دادستاني تهران، عصر روز چهارشنبه نوزدهم ارديبهشت ‌ماه جاري با در دست‌داشتن حكم بازداشت و با مراجعه به دفتر کار وی در خيابان شهيدبهشتي تهران، وي را به بازداشگاه منتقل كردند.

این منبع آگاه كه خواست نامش فاش نشود با اشاره به آغاز مراحل بازجويي تصريح كرد: اگرچه هنوز اتهام این فرد قطعي نشده است اما گفته مي‌شود وي در ارتباط با پرونده ناپديد شدن "عليرضا عسگري" معاون سابق وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح بازداشت شده است.

وي افزود: عسگري پس از خارج از شدن از وزارت‌خانه، به عنوان معاون اداري - مالي سايت پرشين بلاگ مشغول به كار شد و در عين حال به دليل آشنايي خودش و مدیر عامل پرشین بلاگ با كشورهاي عربي از جمله سوريه و لبنان و ارتباطات گسترده اين دو با اين كشورها، كارهاي تجاري مختلفي را در اين دو كشور آغاز كرد كه از جمله آنها صادرات زيتون بود.
 
 

/>/>

توضیح گروه سایت های پرشین بلاگ:
پیرو انتشار خبری با عنوان "مدیرعامل پرشین بلاگ بازداشت شد" در سایت خبری الف با کد خبر 8924 که در آن از قول یک منبع آگاه عنوان شد "علیرضا عسگري پس از خارج از شدن از وزارت‌خانه، به عنوان معاون اداري - مالي سايت پرشين بلاگ مشغول به كار شد" بدین وسیله اعلام میشود که آقای علیرضا عسگری هرگز با عنوان معاون اداری-مالی و یا هر عنوان و سمت دیگری در گروه سایت های پرشین بلاگ فعالیت نمیکرده و اصولا هیچگونه ارتباطی با این گروه نداشته است.

گروه سایت های پرشین بلاگ
/>/>

/ 0 نظر / 13 بازدید